O programu

O programu

Komunikujete s Vašimi klienty přes program Skype (od Microsoftu) a bylo by pro Vás užitečné navíc mít možnost ovládat na dálku počítač Vašeho klienta – zdarma a bez omezení?

Přesně to umožňuje počítačová aplikace SharkViewer. Snadným způsobem můžete realizovat ovládání dalšího počítače na dálku. Tím lze realizovat plnohodnotnou vzdálenou technickou podporu pod Vašim vlastním logem – firemní značkou.

Program SharkViewer uvolňujeme pro soukromé účely ZDARMA a pro komerční účely za minimální náklady.

Obrazovka programu v počítači, kterému je poskytována technická podpora

Věříme, že takto získá kdokoli potřebnou technickou pomoc na dálku. Lidé a firmy poskytující technickou podporu například prostřednictvím programu SKYPE, který je pod křídly Microsoftu, mají nyní příležitost si rozšířit funkce programu Skype díky aplikaci SharkViewer o možnost ovládání vzdáleného počítače.

Jedním kliknutím lze stáhnout SharkViewer a díky žádným nákladům (soukromé účely) nebo za minimálních pořizovacích nákladů lze poskytovat dalším lidem vzdálenou technickou podporu. Tato podpora se díky těmto žádným nebo minimálním pořizovacím nákladům zlevní nebo bude zcela zdarma. (to je podstata PC aplikace SharkViewer – dostupnost technické podpory v dnešním přetechnizovaném světě a to pro každého).

Program je vyvíjen od začátku s cílem pomoci – tzn. zajistit technicky vzdálenou technickou pomoc a podporu osobám s hendikepem. Díky SharkViewer mohou lidé mít technickou podporu zdarma nebo za minimálních nákladů. SharkViewer je efektivní nástroj za minimální náklady. Vzdálenou technickou podporu se nám díky našemu vlastnímu programu ShakViewer vždy dařilo poskytovat za minimálních nákladů a nyní se dělíme o program i s Vámi.

Jiří Jambor – specialista pro vzdálenou technickou podporu,
který již dlouhou dobu ovlivňuje svým testováním a svými nápady
zrod mnoha technických řešení, které se opírají o nejmodernější
technologie – IoT (Internet věcí), umělou inteligenci, apod.

Pro komunikaci mezi lidmi se využívají běžně komunikační nástroje, které jsou dostupné ZDARMA, jako například program Microsoftu – SKYPE. Dva lide spolu komunikují, mohou se vidět, slyšet a díky SharkViewer je navíc umožněn i přístup do vzdáleného počítače.

SHARKVIEWER doplňuje program Skype o možnost provádění vzdálené technické podpory na dálku – stačí dva kroky:

  • spusťte v počítači, který si přejete ovládat – program Skype. Ve Skype spusťte sdílení obrazovky (vidíte na svém monitoru to co je zobrazeno na vzdáleném počítači)
  • spusťte SharkViewer

…komunikujte tak obrazem, slovem a navíc ovládejte počítač na dálku – to je vše co potřebujete k provádění kvalitní vzdálené technické podpory – za minimálních nákladů…

Z důvodu dosavadního využití tohoto programu primárně u lidí s hendikepem a v sociální oblasti je kladen důraz na minimální pořizovací cenu, užitek a jednoduchost ovládání – minimum klikání, minimum instalací.


SharkViewer je uživatelsky pohodlný program – minimum ikonek, minimum klikání…

Věříme, že dobrý úmysl, který doprovázel vznik této speciální počítačové aplikace, která umožňuje ovládat na dálku druhý počítač bude každý další nový uživatel šířit a svým chováním ctít i nadále. S touto vizí uvolňujeme program i pro Vás – užijte si vzdálenou technickou podporu ve vodách SharkViewer.

V případě, že se Vám tento projekt líbí, dejte nám prosím vědět Vaše tipy a doporučení. Pomůže to dalšímu vývoji tohoto programu.

Využijte technickou podporu od nás – kontaktujte nás..SharkViewer je ryze český software od firmy BENETRONIC s.r.o.